kosmetika-lukesova


Permanentní řasy     Čokoládová masáž     Lifting     Depilace     Líčení      Medová masáž     Chemický peeling     Proměny

Chemický peeling RENOPHASE


Hloubková obnova kožních buněk bez poškození a nutnosti rekonvalescence.

Chemický peeling je velmi účinná metoda ovlivnění stavu pokožky. Používá se pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentací různého původu. Ošetření provádí zkušený dermatolog. Spočívá v aplikaci ovocných kyselin - nejčastěji kyseliny glykolové na ošetřovanou pokožku. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Ple´t? má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek. Pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace. Unikátní technologie laboratoří RENOPHASE

Technologie Renophase je založena na principu zajištění propustnosti kůže pro účinnou látku. Laboratoře Renophase po dvacetiletém výzkumu vyvinuli síovanou hmotu - HYDROGEL RETICULÉ. Je to látka, která obsahuje výtažek ze schránek mořských korýšů, chitosan a další přírodní výtažky, jako xanten a pektin. Hydrogel zaručuje svým působením na kůži její propustnost pro účinné látky. Kromě toho se v něm aktivní léčebné látky stabilizují a nedochází k jejich změně působením kyslíku. Hydrogel je pak postupně uvolňuje v hlubších vrstvách kůže.

Tato vlastnost hydrogelu umožňuje obohatit recepturu chemických peelingůlaboratoří Renophase o další aktivní látky kromě zmíněné kyseliny glykolové. Díky tomu se mohou jednotlivé receptury věnovat konkrétním kožním problémům jako je akné, pigmentace, povadlá, stresovaná pleť, pleť změněná menopauzou, atd. RENOpeel:


Chemický peeling se skládá ze dvou složek, které se postupně aplikují na pleť:

Hydrogel Reticulé

Hydrogel zaručuje svým působením na kůži její propustnost pro účinné látky obsažené v receptuře peelingu. Léčebné látky jsou hydrogelem navíc chráněny před oxidací a postupně uvolňovány v hlubších vrstvách kůže. Peeling -komplex kyseliny glykolové

Tato aplikační složka obsahuje kyselinu glykolovou. Kyselina glykolová tvoří aktivní komplex se základní aminokyselinou. Přítomnost komplexu zabraňuje chemické reakci, která vzniká na kůži při kontaktu s volnou kyselinou glykolovou a způsobuje podráždění pokožky podobné popálení. Díky tomu může být peeling aplikován též v letních měsících bez rizika vzniku pigmentových skvrn. Zároveň zůstává zachována exfoliační schopnost kyseliny, tedy schopnost odloučit povrchové vrstvy kůže.

Díky přítomnosti hydrogelu se komplex kyseliny glykolové dostává také do hlubších vrstev kůže, kde způsobuje regeneraci hlubokých buněk. To se navenek projeví celkovým zlepšením vzhledu pleti již bezprostředně po provedeném peeligu. Pleť? je hydratovaná, vyhlazená a vypnutější. Peelingy z řady RENOPEEL s komplexem kyseliny glykolové obsahují navíc aktivní ingredience dle žádaného účinku na pleť?. To ještě potencuje blahodárný vliv na konkrétní kožní problém.

Peelingy RENOPEEL

Renew Lift - lifting pleti, zmírnění, odstranění vrásek, určeno pro vrásčitou, povadlou pleť? Tyto peelingy se mohou aplikovat i v létě, ale je nutné se vyvarovat přímého slunečního záření nejméně dva následující dny. Po celou dobu kúry je doporučeno používat krém s ochranným faktorem proti UV záření, a to minimálně ještě dva týdny po posledním ošetření. Je dobré se též vyvarovat sauny a intenzivnímu sportu do 24 až 48 hodin po ošetření.

Chemický peeling by se neměl aplikovat při herpesu, ekzému, po mechanickém peelingu, na podrážděnou nebo popálenou pleť či na řezné rány a plošné bradavice.

Cena jednoho ošetření (30 minut) 750 ,- Kč

Doporučujeme cca pět ošetření vždy po týdnu až 14-ti dnech.info@kosmetika-lukesova.cz

Webdesign iTM