kosmetika-lukesova


Permanentní řasy     Čokoládová masáž     Lifting     Depilace     Líčení      Medová masáž     Chemický peeling     Proměny

Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou slouží k dočasnému až úplnému odstranění chloupků i s kořínky na celém těle. Depilaci provádím na různých částech těla - obličej, záda, nohy, třísla, paže.. cukrová pasta je hygienická, protože během ošetření se nepoužívají žádné pomůcky. Nehrozí proto přenos infekce mezi klienty. Cukr je přirozený konzervační prostředek, proto nedovolí množení bakterií. Záruční doba cukrové pasty tak není omezena. Co je to cukrová depilace?

Depilace cukrovou pastou je velmi stará metoda depilace, která vychází z tradicí Blízkého východu a těší se velké oblibě po celém světě. Arabské ženy již staletí používají pro depilaci lepivou hmotu, která se v kuličce volně pohybuje po kůži. Cukrová pasta je měkká a teplá, snadno přilne a snižuje tak i bolest při depilaci.Pasta se připravuje výhradně z přírodních materiálů, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém. Proč je depilace cukrovou pastou tak oblíbená?

Je to pravděpodobně pro její unikátní vlastnosti - minimálně dráždí pokožku při depilaci a zanechává ji příjemně hladkou. Z pokožky a oblečení se odstraní čistou vodou. Depilační cukrová pasta Pandhy's neobsahuje žádné parfémy, chemické prvky, barviva a proto nezpůsobuje alergické reakce.

Depilační cukrová pasta se vmasíruje ve vlažném stavu do pokožky, přilne pouze ke chloupkům a součastně šetrně odstraní odumřelé pleťové buňky. Cukrovou depilací je oproti teplému vosku možno odstraňovat kratší chloupky.

Chloupky se odstraňují ve směru růstu, a proto se pasta může nanášet na stejné místo několikrát, dokud nedojde k úplnému odstranění.

Ceny - Depilace cukrovou pastou:

Horní ret90 KčDepilace horního rtu60 Kč
Líce160 KčPodpaží280 Kč
Třísla340 KčZáda550 Kč
Paže450 KčLýtka400 Kč
Celé nohy650 KčBrazilská dámy550 Kčinfo@kosmetika-lukesova.cz

Webdesign iTM