kosmetika-lukesova


Permanentní řasy     Čokoládová masáž     Lifting     Depilace     Líčení      Medová masáž     Chemický peeling     Proměny

Lifting obličeje

Co je manuální lifting a jak působí?

Lifting obličeje je nová manuální metoda s vyhazjícím účinkem. Její efekt je okamžity a ihned po masáži můžete sami zhodnotit účinek. Masáž se zaměřuje na mimické svaly obličeje, působí do hloubky a zároveň pleť detoxikuje. Svaly se uvolní, povolí napětí ve vrásce a díky lepšímu prokrvení se pokožka lépe vyživuje. Masáží se zároveň odplavuje kyselina mléčná. Pro tento detoxikační proces je nutné zvýšit příjem tekutin.

Často se stává, že hodně pracovně vytížení a i vystresovaní lidé, mají strhaný tvrdý a unavený výraz. Tato procedůra jim nejen výrazně uvolní svaly a změkkčí tak celý výraz obličeje, ale zároveň masáž působí i na psychiku.


Účinky:

Masáž brání stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, detoxikuje, má pozitivní vliv na psychiku klienta a zásadně snižuje napětí v obličeji.

Pro koho je a není vhodná ? Jak dosáhnout nejj efektu ?

Tato procedůra je vhodná pro všechny věkové kategorie žen i mužů nad 18let. Nejlepších účinků se dosáthne při 8.-10. aplikacích v intervalech 1-2 x týdně, poté stačí udržovat cca po 3 týdnech. Masáž je také nejlépe provádět jako samostatnou procedůru, případně doplněnou o pleťovou masku. Kontraindikace : Poruchy štítné žlázy, jakékoliv zánětlivé nebo infekčí onemocnění, různé vyrážky aj.závažnější kožní nemoci. Na masáž také nechoďte pokud máte zrovna alergie, vysoký kravní tlak, chřipku nebo jiné akutní zdravotní problémy.


Kolik lifting stojí a jak dlouho trvá ?

Samostatná masáž Vás bude stát 500,- Kč a trvá přibližně hodinu.info@kosmetika-lukesova.cz

Webdesign iTM