kosmetika-lukesova


Permanentní řasy     Čokoládová masáž     Lifting     Depilace     Líčení      Medová masáž     Chemický peeling     Proměny

LíčeníPotřebujete nalíčit na fotobook , svatbu, ples či jinou společenskou událost nebo jen lehké denní líčení ? V případě potřeby dojedu i na místo určení. Na významnější události doporučuji klientkám, aby přišli několik dní předem, abych pleť mohla lépe připravit na make-up a ten tak mohl být co nejpřirozenější. U většiny klientek je nutná úprava obočí, pleť zjemnit vyhladit a případně i dobarvit obočí a řasy. Většinou se po takovéto přípravě domlouvá i zkouška, kde se rozhodne, jak by zhruba líčení mělo vypadat.


Na svatby doporučuji make-up lehce výraznější, protože fotoaparát líčení pohltí. Můžete se podívat do mé fotogalerie, kde je několik ukázek nevěst. Většinou jen s lehkým líčením. Na zkoušku je dobré si donést obrázek šatů, případně styl líčení, které je vám sympatické, abych si udělala více představu o Vašem vkusu a lépe se tak do něho vcítila. Samozřejmě to není nutností.
Na slavnostní účesy Vám mohu dohodnout patřičný termín i u kadeřnic, které pracují ve stejném studiu. S prací tohoto typu máme již pestré zkušenosti a připravíme Vám účes i líčení, které bude odolávat dlouhé hodiny a budete se v něm cítit svá.
Spolupracuji také s fotografem Milanem Bejblem www.photo7art.cz a je možné dohodnout líčení i s focením.
Jako další službu nabízím i poradenskou činnost v oblasti líčení včetně praktického zácviku klientky. Je to vhodný dárek pro ženy, které se nejsou zvyklé líčit a chtěly by začít, nebo pro mladé dívky, aby si osvojily techniku a styl.

Cena úkonu:
Líčení denní         250 – 400 Kč
Líčení slavnostní  450 – 700 Kčinfo@kosmetika-lukesova.cz

Webdesign iTM