kosmetika-lukesova


Permanentní řasy     Čokoládová masáž     Lifting     Depilace     Líčení      Medová masáž     Chemický peeling     Proměny

Čokoládová masáž se zábalem


Provoňte své tělo lahodnou vůní čokolády, zkrášlete svou pokožku a navraťte své mysli pocit radosti a uvolnění.... Dopřejte si nevšední luxusní zážitek v podobě čokoládové procedůry.

Účinky:

Horká čokoládová masáž je luxusní procedůra, která omlazuje a vyhlazuje pokožku. Zbavuje ji seschlé kůže a činí ji jemnou. Obsahuje všechny látky potřebné k regeneraci lidské kůže. Podporuje odplavování toxických látek z těla, má antioxidační účinky a harmonizuje mysl. Díky masáži a zábalu se do pokožky dostávají aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Čokoláda dokáže v mozku stimulovat tvorbu dopamínu a uvolňuje endorfíny a serotonin, zdroje štěstí. Obsahuje také fenyletamin, látku kterou mozek hojně spotřebovává při psychickém vypětí. Fenyletamin působí antidepresivně, zmírňuje pocity strachu.

Průběh procedůry:

Nejprve se pokožka jemným peelingem zbaví zrohovatělé vrstvy. Díky tomu dokáže lépe přijímat všechny prospěšné látky. Následně se nanese čokoládový olej a pokožka se jemně promasíruje a prohřeje. Poté se nanese kvalitní teplá čokoládová směs, která se nechá působit jako zábal, během kterého budete odpočívat a vychutnávat si lahodnou vůni, jež Vás bude doprovázet po celý den. Na závěr celé procedůry se do pokožky vetře vysoce kvalitní, čistě přírodní kokosový olej, který ještě víc umocní Váš zážitek :)

Kontraindikace:

Nedoporučuje se těhotným ženám, osobám s křečovými žilami, při vysokém krevním tlaku, při infekčních onemocněních, při otevřených rankách a jiných kožních problémech.


Doba úkonu: Přibližně 2 hodiny.

Cena: Celé tělo 1500,- Kč


Obdarujte své blízké luxusním dárkem v podobě čokoládové kůry. V salonu máte možnost zakoupit dárkovou poukázku.info@kosmetika-lukesova.cz

Webdesign iTM