kosmetika-lukesova


Permanentní řasy     Čokoládová masáž     Lifting     Depilace     Líčení      Medová masáž     Chemický peeling     Proměny

Medová masáž

Postup masáže

Při medové masáži ležíte na břiše. Záda Vám potřu voňavým tekutým medem a poté ho speciální technikou vmasíruji do těla. Med vlivem napětí a podtlakem z těla vytahuje škodlivé látky, houstne a barví se a proto je také potřeba ho během masáže obměnit.

Na závěr Vám aplikuji chladivý okurkový zábal, který hydratuje a příjemně ochladí prokrvenou pokožku.

Blahodárné účinky

Na rozdíl od klasické masáže, medová masáž aktivuje vnitřní orgány a odstraňuje z organismu toxiny – jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře vlivem léků, potravin, kouření a nezdravého životního stylu. Klient se po masáži cítí příjemně, lehce, uvolněně, pokožka je hladká, jemná, krásně voní po medu. Není vhodné se ten den pak umývat mýdlem, pouze vodou.

Může nejprve dojít ke zhoršení stavu, které je třeba hodnotit jako příznivé znamení, že tělo začíná vylučovat staré jedy a nečistoty. Medovou masáž lze provádět na zádech a kloubech. V období masáží je zapotřebí zvýšit příjem tekutin na 2-3l za den.

Kdy je masáž vhodná Je účinná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem. Pomůže Vám při potížích s akné s nespavostí, bolestmi hlavy nebo trávícími obtížemi. Medová masáž se doporučuje i lidem, kteří trpí nemocemi kloubů nebo revmatismem. Kdy masáže nedoporučuji Při alergii na med, infekčních onemocněních, otevřených rankách, problémech s pokožkou, krvácivých stavech (např. žaludeční vředy), rakovině, mrtvici, očním tlaku a v těhotenství.


Jak často chodit na masáž? Preventivně 1-2 x měsíčně. Při obtížích až 2 x týdně.

Potěšte i své blízké medovým dárkem

Doba úkonu - přibližně 60 min

Cena procedury 550,- Kčinfo@kosmetika-lukesova.cz

Webdesign iTM