kosmetika-lukesova


Permanentní řasy     Čokoládová masáž     Lifting     Depilace     Líčení      Medová masáž     Chemický peeling     Proměny

Řasy


Dlouhé a husté řasy, vykouzlí každé z Vás neodolatelný pohled. V našem salonu si můžete nechat řasy zhustit a prodloužit dvěma způsoby :

1. Permanentní řasy


Řasy značky BLINK LASH se lepí řasa na řasu. Každý jednotlivý pramínek syntetické řasy kopíruje tvar přírodní řasy a pevným spojením ji prodlužuje a zesiluje.Přirozený obnovovací cyklus řas, trvá průměrně 90dní. Řasy se každé 3-4 týdny doplňují a tím je zaručen jejich stálý bohatý vzhled. Doba aplikace je 1,5-2 hodiny. Aplikací řas se dá poupravit tvar oka. Barevným provedením se dá docílit extravagantního vzhledu, nebo podpořit barva duhovky.

Cena : První aplikace řas - 1400 Kč, Doplnění v doporučeném intervalu - 500 KčUpozornění :

• V den aplikace přijďte NENALÍČENÁ! (žádný make-up, stíny, krém, olej, pleťové mléko, apod.)

• Řasy musí být dokonale odlíčeny večer před výkonem a odstraněny jakékoliv zbytky odličovacích prostředků na oči.

• Pokud nosíte kontaktní čočky, dostavte se bez nich, pouze s brýlemi. Kontaktní čočky si můžete opět nasadit po 24 hodinách po aplikaci.

• Nebarvené řasy cca 5 dní.2. Prodlužování řas pomocí trsů


Levnější a krátkodobější varianta. Na jedno oko se lepí průměrně 8 trsů řas. Trsy se vlepují mezi Vaše vlastní řasy. Doplňování je nutné zhruba po týdnu. Trvanlivost řas je cca 2 týdny. Doba aplikace je cca 20 min. Výsledkem jsou husté dlouhé řasy.

Cena úkonu : 1 trs 15 Kčinfo@kosmetika-lukesova.cz

Webdesign iTM